Mechanik/ Monter - praca szuka człowieka od zaraz

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Erlangen , Niemcy

Miejsce pracy: Erlangen (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Lokalizacja: Erlangen (Bawaria)

STAWKA 2600 Euro netto

Zakres obowiązków:

  • naprawa, konserwacja dźwigów i podnośników
  • wymiana i montaż części oraz komponentów
  • prowadzenie diagnostyki serwisowej
  • naprawa elementów pneumatycznych i hydraulicznych

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako mechanik, ślusarz, mechatronik
  • umiejętności manualne
  • prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • Stawkę 2600 Euro na rękę
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Wymagane:

  • CV