Mechanik maszyn rolniczych z wykształceniem mechanicznym + DARMOWE zakwaterowanie i posiłki

Stawka

2 200.00 CHF
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Największe wesołe miasteczko w Szwajcarii poszukuje na stanowisko

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • 12 000 - 15 000 zł / mies. brutto (2200 Chf do ręki Netto)
  • DARMOWE zakwaterowanie 5 minut od miejsca pracy
  • DARMOWE 2 posiłki na dzień
  • Umowa o pracę
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + napiwki
  • Piękna okolica góry i jezioro
  • Praca od 19.03 do 24.10. Możliwy wcześniejszy przyjazd

Wymagania:

  • Umiejętności obsługi maszyn rolniczych. Wszelkie maszyny i urządzenia, nie tylko kosiarki
  • Znajomość mechaniki, pneumatyki, czy hydrauliki
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1
  • CV w języku niemieckim lub angielskim, CV lub wiadomości w języku polskim nie będą rozpatrywane

Zadania:

  • Obsługa i konserwacja maszyn rolniczych
  • Zróżnicowana praca serwisowa
  • Wymiana części i elementów maszyn jak np: skrzynia biegów
  • Identyfikacja i naprawa usterek
  • Dokładna regulacja silników