Stolarz , złota rączka, praca w parku rozrywki + Darmowe zakwaterowanie i posiłki

Stawka

2 200.00 CHF
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Szwajcaria

Największe wesołe miasteczko w Szwajcarii poszukuje na stanowisko

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • 10 000-13 000 zł brutto / mies.ok 2200 CHF netto
  • DARMOWE zakwaterowanie 5 minut od miejsca pracy(brak kosztów dojazdu)
  • DARMOWE 2 posiłki na dziennie
  • Umowa o pracę
  • Piękna okolica góry i jezioro
  • Praca od 19.03 do 24.10. Możliwy wcześniejszy przyjazd
  • Praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy: w tygodniu, czasem w weekendy
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + napiwki

Nasze wymagania

  • Niemiecki w stopniu komunikatywnym, poziom B1
  • Wiadomości proszę pisać po angielsku lub niemiecku
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Elastyczność, precyzja w działaniu

Zadania:

  • Prace stolarske, związane z elementami infrastruktury z drewna na terenie parku rozrywki
  • Zróżnicowana praca serwisowa, naprawcza

Proszę wysłać CV w języku niemieckim lub angielskim poprzez '' Aplikuj teraz ''

CV lub wiadomości w języku polskim nie będą rozpatrywane