MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ HYDRAULICZNYCH. HOLANDIA- OUDENBOSCH.

Stawka

650.00
(NETTO )

Lokalizacja

Oosterhout , Roosendaal , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Obecnie dla naszego klienta w m. OUDENBOSCH (4731) poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego mechanika maszyn i urządzeń hydraulicznych.

Opis stanowiska pracy:

Będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie, naprawę i konserwację układów i podzespołów hydraulicznych w różnych urządzeniach i maszynach.
Jeśli posiadasz duże zdolności mechaniczne, dogłębną wiedzę na temat układów hydraulicznych oraz umiejętność rozwiązywania złożonych problemów hydraulicznych, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Twoje obowiązki:

- Diagnostyka układu hydraulicznego: używanie narzędzi i sprzętu diagnostycznego do identyfikowania i rozwiązywania problemów z układem hydraulicznym, w tym wycieków, wahań ciśnienia i nieprawidłowego działania podzespołów.
- Naprawy i konserwacja: wykonywanie rutynowych prac konserwacyjnych, inspekcji i napraw układów hydraulicznych, w tym pomp hydraulicznych, cylindrów, zaworów i węży, aby zapewnić optymalną wydajność i niezawodność.
- Instalacja systemu: instalacja, montaż i demontaż komponentów i układów hydraulicznych, zapewnienie prawidłowego ustawienie i połączenia.
- Zarządzanie płynami: monitorowanie poziomu i jakości płynów hydraulicznych, przeprowadzanie wymiany płynów i utrzymywanie odpowiedniego poziom płynów w układach hydraulicznych.
- Wymiana uszczelek: wymiana uszczelek i pierścieni typu O-ring, aby zapobiec wyciekom płynu hydraulicznego i zachować integralność układu.
- Spawanie i produkcja: wykonywanie prac spawalniczych i produkcyjnych w razie potrzeby w celu naprawy lub modyfikacji komponentów i układów hydraulicznych.
- Zamawianie części: identyfikowanie i zamawianie części i komponentów zamiennych, zapewniających użycie ich do napraw wysokiej jakości.
- Zgodność z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa: przestrzeganie protokołów i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, w tym stosowania środków ochrony osobistej (PPE), w celu utrzymania bezpiecznego środowisko pracy.
- Dokumentacja: prowadzenie dokładnej dokumentacji prac konserwacyjnych i naprawczych, w tym wykorzystanych części, godzin pracy i wyników badań diagnostycznych.
- Interakcja z klientem: profesjonalna interakcja z klientami i operatorami, udzielanie wyjaśnień dotyczących napraw i procedur konserwacji.

Nasze oczekiwania:

- Komunikatywny angielski lub niderlandzki
- Ważne prawo jazdy kat. B i czysta karta kierowcy.
- Preferowane jest wykształcenie zawodowe lub techniczne z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń hydraulicznych lub pokrewne.
- Udokumentowane doświadczenie jako mechanik maszyn i urządzeń hydraulicznych ze znajomością układów i komponentów hydraulicznych.
- Dobre rozumienie zasad hydrauliki, w tym dynamiki płynów, ciśnienia i przepływu.
- Znajomość narzędzi i sprzętu diagnostycznego stosowanego w analizie układów hydraulicznych.
- Umiejętności mechaniczne i rozwiązywania problemów.
- Dbałość o szczegóły i dbałość o jakość wykonania.
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
- Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem, ale nie są wymagane.

Wymagania "fizyczne":

- Możliwość podnoszenia ciężkich przedmiotów i pracy w różnych warunkach pogodowych.
- Zręczność manualna i koordynacja wzrokowo-ruchowa umożliwiające pracę precyzyjną.

Co oferujemy?

€ 650 netto tygodniowo/ w zależności od doświadczenia
€ 2860,00 netto miesięcznie przy 40 h tygodniowo i 22 dniach roboczych (już po odjęciu kosztów pokoju 1 osobowego)
Tygodniowe wynagrodzenie
40 h tygodniowo + możliwość nadgodzin
Nadgodziny płatne ze stawką 125%
Opiekę polskiego koordynatora
Możliwości rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i plany emerytalne
Ubezpieczenie: € 27,50/ tyg.

Informacje dodatkowe:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.