Mechanik Maszyn - Ciągniki, Naczepy, Samochody * 18 € brutto/h + dodatki serwisowe + zmianowe

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Göteborg , Szwecja

Opis stanowiska

Nasz klient, firma serwisowa z okolic Goteborg,
poszukuje doświadczonych mechaników ciągników siodłowych, naczep oraz samochodów

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżący serwis ciągników siodłowych, naczep, maszyn rolniczych oraz samochodów osobowych. Do Twoich obowiązków będą należeć:
  • naprawa i konserwacja układów mechanicznych, pneumatycznych oraz elektryki i elektroniki
  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • diagnostyka komputerowa
  • obsługa przyrządów narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Jesteś doświadczonym mechanikiem (min 2 lata)
  • Masz własne ubranie robocze oraz buty ochronne
  • Posiadasz VCA (możliwość szkolenia na miejscu)
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 18 € brutto/ h + dodatki godzinowe: 18:00-06:00 (+ 1.00 € brutto/ h) + weekendy (od 12:00 w sobotę + 1.50 € brutto/h) + możliwość zaliczki
    (wypłata 15 dnia miesiąca)
  • Dodatki serwisowe w godzinach pracy: 06:00-18:00 = 3.00 € brutto/ h, 18:00-06:00 = 4.00 € brutto/ h,
    weekendy = 4.50 € brutto/ h, dyżur: 50 € brutto/ dzień
  • Umowa na warunkach holenderskich (podpisywanie umowy w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00)
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1- osobowych, koszt 390 € miesięcznie)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****