Mechanik Maszyn - Ciągniki, Naczepy, Samochody * 163 kr brutto/ h (93 zł brutto/ h) + dodatki zmianowe

Stawka

93.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, firma serwisowa z okolic Aarhus,
poszukuje doświadczonych mechaników ciągników siodłowych, naczep, a także samochodów

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżący serwis maszyn, takich jak ciągniki siodłowe, naczepy, maszyny rolniczy oraz samochody osobowe. Do Twoich obowiązków będą należeć:
  • naprawa i konserwacja układów mechanicznych, pneumatycznych oraz elektryki i elektroniki
  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • diagnostyka komputerowa
  • obsługa przyrządów narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Jesteś doświadczonym mechanikiem (min 2 lata)
  • Posiadasz VCA (możliwość szkolenia na miejscu)
  • Masz własne ubranie robocze oraz buty ochronne
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 163 kr brutto/ h + dodatki godzinowe: 18:00-06:00 (+ 23.33 kr brutto/ h) + weekendy (od 14:00 w sobotę + 23.33 kr brutto/h) + możliwość zaliczki
    (wypłata 15 dnia miesiąca)
  • Dodatek za pracę powyżej 160 h/ miesiąc: 10 kr brutto/ h
  • Umowa na warunkach holenderskich (podpisywanie umowy w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00)
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1- osobowych, koszt 4000 kr miesięcznie - około 2279 zł/ miesiąc)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****
Kurs na dzień 20.05.2024r.