Mechanik maszyn- asystent

Stawka

14.71
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska

• mechanik jest odpowiedzialny za samodzielne wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych i zapobiegawczych, elementów mechanicznych, elektrycznych takich jak pompy i instalacje.
• zapewnienie sprawnego i efektywnego wykorzystania maszyn oraz związanych z nimi ludzi i materiałów w taki sposób, aby produkcja przebiegała zgodnie ze zleceniem
• identyfikacja, rejestrowanie i raportowanie usterek
• praca w Venlo
• stawka brutto € 14,14- 14,71
• praca w systemie 2 zmiany od 38-45 godz.(od 06:00 i od 14:00)
• 1x na 3 tygodnie praca w weekend
• dojazd do pracy rowerem lub z oddalonej lokacji auto firmowe

Wymagania

• doświadczenie
• przestrzeganie zasad BHP
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat. B/ mile widziane lub dojazd rowerem

Nasza oferta

  • holenderska umowa o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe)  WiFi
  • transport do pracy w NL: rower lub auto firmowe
> Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.