mechanik maszyn

Stawka

20.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Hooglede , Belgia

Nowa oferta pracy w Belgii- poszukujemy mechaników przemysłowych gotowych wyjechać na dłuższy okres! Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe? Dobrze posługujesz się językiem angielskim i zależy Ci na jednoosobowym zakwaterowaniu? Prześlij aplikację i poczekaj na kontakt z naszej strony!

Nr ref.: /581/11/2022/TK/praca-za-granica.net Hooglede (vlaams gewest)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę na czas tymczasowy- planowe zatrudnienie przez belgijski oddział Randstad przez 6 miesięcy, następnie możliwość długotrwałej współpracy bezpośrednio w strukturach firmy
  • pracę możliwą w systemie dwuzmianowym lub w godzinach nocnych
  • stawkę godzinową w wysokości 16e/h + dodatki zmianowe (10% dodatku za system dwuzmianowy (17,6e/h na start), 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych (20e/h na start)), po okresie szkolenia możliwy wzrost stawki godzinowej
  • bony żywnościowe (8e za każdy przepracowany dzień)
  • zapewnione zakwaterowanie w dobrej lokalizacji, jednoosobowe w formule "studio" (tygodniowy koszt 120e, potrącane z wynagrodzenia)
  • przewidywany tygodniowy zarobek, po odjęciu kosztów zakwaterowania wyniesie ok. 350e netto + 40e w bonach żywnościowych lub ok. 420e netto +40e w bonach żywnościowych (w zależności od systemu zmianowego)

Zadania

  • konserwacja, naprawa i utrzymanie maszyn
  • zapobieganie awariom i przestojom
  • demontaż, montaż i remont maszyn lub ich części
  • wykonywanie okresowych przeglądów i regulacji
  • rozpoznawanie i usuwanie usterek wynikającej z systemów hydraulicznych lub pneumatycznych
  • praca indywidualna oraz zespołowa, również w zespołach z elektrykami