pracownik do naprawy karoserii/blacharz - belgia

Lokalizacja

Anglia

Poszukujesz pracy w Belgii? Masz doświadczenie jako blacharz oraz komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim i jesteś osobą mobilną (posiadasz własny samochód)?Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji na stanowisko pracownika zajmującego się demontażem oraz kompleksową naprawą karoserii - zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

Nr ref.: 591/1/2024/IS/praca-za-granica.net Genk (vlaams gewest)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez belgijski oddział Randstad
  • pracę w systemie dziennym
  • stawkę godzinową w wysokości 17€-19€ brutto (zależna od doświadczenia)
  • dodatkowo bony żywnościowe (4€ na każdy przepracowany dzień)
  • zapewnione zakwaterowanie - max. 3 osobowe , pokoje jednoosobowe. Tygodniowy koszt zakwaterowania to 115€ (wliczając media)

Zadania

  • naprawa uszkodzeń karoserii samochodów zgodnie z ustaleniami klienta
  • przygotowanie wstępne, szlifowanie i wypełnianie uszkodzonych powierzchni
  • czyszczenie, odtłuszczanie i etykietowanie części przeznaczonych do naprawy
  • maskowanie pojazdu (części)
  • szlifowanie i lekkie szpachlowanie uszkodzonych powierzchni do naprawy
  • polerowanie naprawianych części
  • możliwy montaż i demontaż