Mechanik / Lakiernik Samochodów Ciężarowych - Norwegia

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Tromsø , Alta , Älta , Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszego norweskiego partnera poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik / Lakiernik Samochodów Ciężarowych

Ilość wakatów: 15
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref.: MS

Obowiązki:

  • naprawy powypadkowe, wymiana części, lakierowanie pojazdów ciężarowych

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych. W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
- znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- gotowość do wyjazdu
UWAGA!! Wymagana kwarantanna po przybyciu na teren Norwegii. Pracodawca pokrywa koszty pobytu w hotelu

Pracodawca norweski oferuje

- atrakcyjne wynagrodzenie  od 215 NOK/h  zależne od doświadczenia
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość pracy na stałe
- umowa na warunkach norweskich