MECHANIK/INŻYNIER - pełen pakiet socjalny!

Lokalizacja

Aachen , Augsburg , Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MECHANIK/INŻYNIER

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe (udokumentowane właściwymi certyfikatami)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie Twojego doświadczenia i kwalifikacji
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy rezerwowane przez pracodawcę
  • pomoc na miejscu przez polskojęzycznego koordynatora
  • długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatki świąteczne i urlopowe!
  • pomoc w uzyskaniu Kindergeld

Prześlij do nas swoje CV a my oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły ogłoszenia!
Posiadamy wiele różnych ofert, każdy znajdzie coś dla siebie.