Mechanik Ciężkiego Sprzętu i pojazdów budowlanych

Stawka

16 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Hafnarfjörður , Islandia

Islensk Verkmidlun

'Łączymy specjalistów z krajów Unii Europejskiej z najlepszymi pracodawcami z Islandii.'

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług zarówno dla naszych klientów i naszych pracowników. Nasz sukces mierzony jest poziomem satysfakcji naszych pracowników z wykonywanej pracy i pobytu na Islandii.

Miejsce pracy: Hafnarfjordur (Islandia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Diagnoza i usuwanie awarii maszyn budowlanych, urządzeń i pojazdów technicznych używanych w zakładzie produkcyjnym
  • Bieżąca konserwacja pojazdów  i ciężkiego sprzętu budowlanego zapobiegająca awariom
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych pojazdów, maszyn i urządzeń
  • Zamawianie części zamiennych
  • Praca z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień hydrauliki i mechaniki samochodowej
  • Minimum 5 lat doświadczenia  pracy w naprawach ciężkiego sprzętu i pojazdów budowlanych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją  techniczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B i C

Oferujemy:

  • Islandzką umowę o pracę
  • 16 000 pln netto miesięcznie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu
  • Zakwaterowanie, odzież robocza i transport na miejscu