Mechanik samochodowy i pojazdów budowlanych

Stawka

18 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Reykjavík , Islandia

Agencja pracy Islansk Verkmidlun numer 120646

Miejsce pracy: Reykjavik (reykjavík)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Diagnoza i usuwanie awarii samochodów, ciężarówek i maszyn budowlanych
  • Bieżąca konserwacja pojazdów i ciężkiego sprzętu budowlanego zapobiegająca awariom
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych pojazdów, maszyn i urządzeń
  • Zamawianie części zamiennych
  • Praca z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień hydrauliki i mechaniki samochodowej
  • Minimum 5 lat doświadczenia  pracy w naprawach koparek, buldożerów i ciężarówek
  • Umiejętność pracy z dokumentacją  techniczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B i C

Oferujemy:

  • Islandzką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 18 200 pln netto miesięcznie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Zakwaterowanie, odzież roboczą i transport na miejscu

cv w języku angielskim

świadectwo ukończenia kierunkowej szkoły lub kursu

prawo jazdy kategorii B i C

zaświadczenie o niekaralności