Mechanik aut z j.angielskim oraz doświadczeniem#Praca z zakwaterowaniem od zaraz#Amsterdam

Stawka

2 850.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Aalsmeer , Holandia

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. Diagnozowanie i naprawa problemów mechanicznych w różnych układach pojazdu.
2. Wykonywanie regularnych przeglądów, takich jak wymiana oleju, rotacja opon i kontrola hamulców.
3. Używanie sprzętu diagnostycznego do identyfikacji problemów elektronicznych.
4. Współpraca z zespołem motoryzacyjnym w celu sprawnego wykonywania napraw.
5. Prowadzenie szczegółowej dokumentacji wykonywanych usług i napraw.

Wymagania

WYMAGANIA:
1. Udokumentowane doświadczenie jako mechanik samochodowy.
2. Umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem diagnostycznym.
3. Znajomość systemów automatyki i najnowszych technologii.
4. Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie.
5. Dbałość o szczegóły.
6. Dobre umiejętności komunikacyjne (angielski B1-2).
7. Prawo jazdy.

Nasza oferta

OFERUJEMY:
Co oferujemy:
1. Ekscytującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym.
2. Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.
3. Wspierający zespół i pozytywną atmosferę pracy.
4. Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia.
5. Samochód.
6. Zakwaterowanie.
Średnie wynagrodzenie:
Tygodniowo: €525-€715
Miesięcznie: €2100-€2850
Tygodniowo: €525-€715 Brutto
Miesięcznie: €2100-€2850 brutto
Koszt zakwaterowania: 130 € tygodniowo
Koszt opieki zdrowotnej: 35 € tygodniowo