Mechanik aut ciężarowych i naczep w TIP Trailer

Stawka

14.72
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Spijkenisse , Vlaardingen , Holandia

Opis stanowiska

Jako mechanik aut ciężarowych i naczep jesteś odpowiedzialny za kontrolę, rozwiązywanie problemów i naprawę systemów i komponentów półciężarówek i przyczep, wykonywanie zapobiegawczych środków konserwacji półciężarówek i przyczep, montaż i demontaż części przyczep, sprawdzanie i naprawa układów hamulcowych, elektrycznych i hydraulicznych, a także testowanie wszystkich układów i urządzeń pod kątem problemów z wydajnością.

Będziesz pracował od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 17:00. Możesz negocjować godziny pracy z firmą, jest możliwość rozpoczęcia pracy wcześniej. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.

Dla nowych pracowników firma oferuje BONUS w wysokości 250 netto. Wszyscy nowi pracownicy otrzymają go po 4 tygodniach pracy!

Podczas pierwszych dni pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego profesjonalnego zespołu jako mechanik aut ciężarowych i naczep!
Obowiązki:

    Testowanie systemów
    Naprawa systemów
    Sprawdzanie części
    Wymiana części
    Montaż części
    Naprawa przyczep

Wymagania

  • Posiadasz tzw. zaplecze techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego

Nasza oferta

  • Płatności na czas
    Płatności tygodniowe
    Gwarantowane godziny pracy
    Zorganizowane zakwaterowanie
    Transport do/z pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Program lojalnościowy
    Rekrutacja online
    Aplikacja MyOTTO
    Pomoc 24/7 Klauzula RODO
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.