Mechanik

Stawka

16.80
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 27250)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukują mechaników pojazdów ciężarowych, osobowych i maszyn budowlanych. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i stałej pracy, gdzie pracodawca dba o swoich pracowników to czytasz odpowiednie ogłoszenie!

Miejsce pracy: okolice Strasburg, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku
  • Znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane: własne auto na dojazdy do pracy

Oferujemy:
  • Francuską umowę o pracę oraz 39h pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny
  • Stawkę całkowitą w wysokości 16,80 euro brutto/h + dieta 8 euro dziennie
  • Zapewnioną odzież roboczą i narzędzia
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bonus za podróż w wysokości 150 euro

Zakres obowiązków:
  • Praca na warsztacie: naprawy maszyn budowlanych, ciężarówek i samochodów osobowych oraz inne prace mechaniczne

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.