Mechanicy maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych

Lokalizacja

Francja , Anglia

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje:

Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych

Opis stanowiska:

naprawa, konserwacja i bieżące utrzymanie maszyn do obróbki kamienia oraz samochodu

Oczekiwania:

wymagane co najmniej 3 letnie doświadczenie w podobnych pracach
zaangażowanie, siła i wytrzymałość fizyczna
 prawo jazdy kat.B
dokładność i dobra motywacja do pracy.

Oferujemy:

Stawkę godzinową  16,00 euro, płatne przez pracodawcę zagranicznego,

Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy,
Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h,

Możliwość pracy w nadgodzinach,

Pomoc przy organizacji wyjazdu,

Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA NNW I KL - dodatkowa opcja,

Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.