Malarz/tynkarz budowlany → praca w Niemczech

Kategoria

Prace budowlane

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach różnego
    rodzaju budynków (mieszkalnych, biurowych, w halach
    fabrycznych, magazynach, pomieszczeniach sklepowych itp.)
  • Nakładaniem warstw tynkarskich oraz nakładanie
    tynków suchych na ściany i stropy budynków
  • Praca na jedną zmianę, w różnych miejscowościach
    w Niemczech, w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego (min.A1)
    lub angielskiego (min.A2)
  • Własny samochód na dojazdy do pracy
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Dobra organizacja pracy
  • Sprawność fizyczna

Nasza oferta

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dieta godzinowa
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania odpłatnie
    (pokoje jednoosobowe)
  • Pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Przyjazna atmosfera w zespole, sprzyjająca współpracy i integracji