MALARZ/TAPECIARZ – 2500 EUR netto – NIEMCY Friedrichshafen (88045)

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

Malowanie elewacji ścian
Malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków
Wypełnianie otworów
Mieszanie kolorów w razie potrzeby
Nakładanie glazury/farb/lakierów
Tapetowanie
Projektowanie wnętrz przy użyciu płyt kartonowo-gipsowych
Prace porządkowe w miejscu pracy

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
Własne auto na dojazd do pracy
Doświadczenie zawodowe

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w (88045) Friedrichshafen poszukujemy oosby na stanowisko:

MALARZ/TAPECIARZ

Co oferujemy?

Wynagrodzenie 2500 EUR netto miesięcznie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
+25% do wypłaty
Dodatki za pracę zmianową
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Niemiecka umowa o pracę
Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
Cykliczne podwyżki
Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Tapetowanie