MALARZ - SZWECJA

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Linköping , Szwecja

Opis stanowiska

  • przygotowanie powierzchni do malowania
  • szpachlowanie, gipsowanie, gładzie

Wymagania

  • malowanie agregatem
  • szpachlowanie
  • język angielski, szwedzki, niemiecki – NIE jest wymagany (znajomość będzie atutem)
  • prawo jazdy kat B – mile widziane

Nasza oferta

  • szwedzką umowa o pracę
  • darmowe zakwaterowanie
  • stałą współpracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Prosimy aplikacje przesyłać na adres mailowy
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: SE-MAL/2017

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę JobRun, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.