Malarz - Szwajcaria

Kategoria

Tynkarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Na zlecenie szwajcarskiej firmy budowlanej poszukujemy doświadczonego pracownika z branży budowlanej, osoba na stanowisko malarz budowlany.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:
- Malowanie wnętrz, tapetowanie, szpachlowanie
- Przygotowanie powierzchni do malowania: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
- Tapetowanie

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe i/lub min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
- Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Mobilność i gotowość do wyjazdu własnym autem
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
- CV w języku polskim lub w języku niemieckim

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 32.00 - 36.00 CHF/h + 16 CHF/ dzień Spesen
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Organizujemy zakwaterowanie i pozwolenie na pracę
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii
- Możliwość długoterminowego zatrudnienia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres.

Kontakt telefoniczny: 0049160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00