Malarz / Szpachlarz - Norwegia 2022

Opis stanowiska

W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Malarz / Szpachlarz

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Stavanger, Kristiansand
Nr ref.: MS/22

Obowiązki:
- ręczne szpachlowanie oraz malowanie pomieszczeń

Wymagania

- doświadczenie w wymienionych pracach
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca norweski oferuje:

- wynagrodzenie początkowe: od 220 Nok/h
- możliwość pracy 48 godzin w tygodniu
- stabilną, długoterminową współpracę
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich
- pomoc w zakwaterowaniu

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.