Malarz/ Szpachlarz

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Sunndalsøra , Norwegia

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy malarza - szpachlarza na projekt w Sunndalsøra.

• Malowanie tradycyjne i natryskowe wewnątrz i na zewnątrz (opryskiwacz graco lub podobny).
• Przygotowywanie powierzchni do szpachlowania i malowania.
• Przeważnie płyty gipsowe, szpachlowanie natryskowe za pomocą «bazuki» i agregatu.
• Wysokie wymagania dotyczące wyniku pracy (wykonczenia)
• Przeważnie domy jednorodzinne i mieszkania w domach 4-rodzinnych, nie wykluczane sa budynki przemyslowe.
• Mieszkania są w wysokim standardzie z malowanym tynkiem i gipsem, rozwiązania bez listew.

Wymagania

  • długi staż pracy i szeroki zakres kompetencji zawodowych, referencje
  • samodzielność wykonywana prac w danym zawodzie
  • praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość j angielskiego lub norweskiego dobra
  • prawo jazdy B
  • przybycie na projekt bezzwłocznie, projekt trwa 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • szpachlowanie za pomocą «bazuki» i malowanie natryskowe (agregat) jak i tradycyjne,
  • Kandydat musi być niezależny/ samodzielny i zmotywowany. Musi musi miec praktyke z projektow międzynarodowych (Norwegia mile widziana).

Nasza oferta

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
  • pełne ubezpieczenie
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
  • pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności
  • stawka godzinowa 245 – 255 nok/h,
  • 48 godzin pracy tygodniowo
  • firma udostępnia samochód
  • jednorazowa rekompensacja kosztu podroży do 1500 kr za okazaniem rachunku