MALARZ PRZEMYSŁOWY. Velsen Noord. Z DOŚWIADCZENIEM!

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Amsterdam , Zaandam , Haarlem , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla jednego z naszych klientów zajmujących się obróbka strumieniową poszukujemy doświadczonego malarza przemysłowego. Firma jest wiodącym specjalistą od śrutowania, malowania i piaskowania różnych powierzchni takich jak konstrukcje stalowe, rury, kominy, zbiorniki, urządzenia i mosty. Praca jest w środowisku przemysłowym, więc bądź gotowy na kontakt z hałasem i kurzem.

Godziny pracy od poniedziałku do piątku 7:00 do 16:00. Możliwe extra płatne nadgodziny.

Miejsce pracy: Velsen Noord (1951)

Twoje zadania:

Kontrolujesz sprzęt, narzędzia i ustawienia kolorów
Samodzielnie mieszasz farby, utwardzacze itp
Malujesz konstrukcje za pomocą pomp Graco/ Wagner na grubość
Wykonujesz inne zadania należące do działu natryskowego i logistycznego

Czego oczekujemy?

Posiadasz doświadczenie w malowaniu natryskowym dużych i malych konstrukcji (minimum 5 lat)
Posiadasz umiejętność doboru farb wieloskładnikowych, ustawienia pomp i sprawdzania grubości warstw
Jesteś zaangażowany w obowiązki
Posiadanie czynneo prawo jazdy kat. B i własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

+/- €2170 netto miesięcznie (+/- €500 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania i podatków)
Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z szybkim Internetem
Koszt zakwaterowania €160 tygodniowo
Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.