Malarz przemysłowy | Vaassen | Pokój jednoosobowy | WARX Personeel

Stawka

16.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Vaassen , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w miejscowości VAASSEN poszukujemy pracownika na stanowisko malarza przemysłowego

Firma świadczy usługi w zakresie piaskowania, natryskiwania przemysłowego ram i części maszyn, podnośników i platform roboczych, drzwi, pojemników na kontenery, grzejników, przyczep lub ogrodzeń ogrodowych.

Stawka 16,50 euro/h brutto.
Praca na dłuższy czas

Wymagania

  • znajomość języka angielskeigo na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na stanowisku
  • dostępność do pracy na dłuższy czas

Nasza oferta

  • umowa z holenderskim biurem
  • cotygodniowe wypłaty
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomocni koordynatorzy rozmawiający w języku polskim, angielskim oraz holenderskim