Malarz proszkowy

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Locqueltas (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: północno-zachodnia Francja, Locqueltas - region Bretanii

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę tymczasową - na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy
  • Wymiar czasu pracy: 39h tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach zależne od nakładu pracy
  • Płatność miesięczna w € na konto każdego 10 dnia miesiąca - możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym 1 tygodniu pracy
  • Dietę, zakwaterowanie blisko miejsca pracy, w pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 2 osobowe -  koszt zakwaterowania opłaca firma
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną dostarczaną przez firmę lub zwrot kosztów zakupu
  • Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zdalny system rekrutacji

Twoje obowiązki:

  • Malowanie proszkowe elementów metalowych, stalowych i aluminium za pomocą pistoletu (ogrodzenia, balustrady, klamki, uchwyty itp.)

Nasze wymagania:

  • Posiadanie czynnego prawo jazdy kat.B
  • Minimum rocznego doświadczenia w branży
  • Znajomości języka francuskiego umożliwiającej podstawową komunikację

Szczegóły pod numerem:

+48 501 012 404

+48 515 472 901