MALARZ / PRACE WYKOŃCZENIOWE - praca Niemcy - DARMOWE zakwaterowanie, WYSOKIE zarobki!

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Stuttgart , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

  • przygotowanie podłoża pod malowanie
  • przygotowanie gruntowników i farb
  • malowanie powierzchni ścian, sufitów i elewacji
  • prace remontowe, wykończeniowe budynków, mieszkań, domów

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność tapetowania jest atutem
  • język niemiecki jako atut
  • prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane
  • biała odzież malarska

Nasza oferta

Oferujemy:

  • NIEMIECKA umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • ZALICZKI co tydzień
  • DODATKOWO płatne nadgodziny
  • długa współpraca
  • dodatki branżowe i socjalne wg niemieckiego kodeksu pracy
  • DARMOWE zakwaterowanie

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).