MALARZ - OD 2000 - 2500 EURO NETTO - praca w Niemczech bez Zeitkonta

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Aachen , Augsburg , Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MALARZ

Wymagania

  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane prawo jazdy kat B
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  •  Niemiecką umowę o pracę
  •  Wynagrodzenie od 2000 - 2500 Euro netto miesięcznie, mozliwosc rezygnacji z prowadzenia Zeitkonta przez okres 6 miesiecy.
  •  Pełny pakiet socjalny
  •  Zorganizowanie zakwaterowania
  •  Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  •  Pomoc w uzyskaniu Kindergeld
  •  Możliwość pracy na długi okres czasu

Prześlij do nas swoje CV a my oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły ogłoszenia!
Posiadamy wiele różnych ofert, każdy znajdzie coś dla siebie.