Malarz natryskowy / dobre wynagrodzenie

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Raalte , Holandia

Opis stanowiska

Powinieneś mieć wiedzę na temat przetwarzania dwuskładnikowych powłok epoksydowych i poliuretanowych, zarówno w przypadku aplikacji bezpowietrznej, jak i innych technik aplikacji. Posiadać doświadczenie w nakładaniu farby na odpowiednią grubość warstwy (w mikronach) i umieć mierzyć grubość warstwy. Wiąże się to z natryskiwaniem konstrukcji stalowych.

Wymagania

● Masz co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego;

● Jesteś samodzielny i potrafisz komunikować się ze współpracownikami w języku angielskim;

Nasza oferta

  • Wypłatę dobrego wynagrodzenia (500 - 550 € NETTO tygodniowo);
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie za pośrednictwem Eming i zgodnie ze standardem SNF (pokój jednoosobowy);
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Dobrej jakości odzież robocza;
  • Jedna osoba kontaktowa;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.