Malarz całe NIEMCY (k/m/d)

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Chemnitz , Niemcy

Twoje obowiązki

  • Prace związane z malowaniem elewacji
  • Tapetowanie
  • Prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz
  • Przygotowywanie powierzchni do gruntowania
  • Szlifowanie, szpachlowanie i czyszczenie
  • Nakładanie warstw funkcjonalnych i dekoracyjnych na  metal, drwno i tworzywa sztuczne

Twoje kwalifikacje

  • Posiadasz wiedzę z zakresu lakierowania natryskowego i samochodowego oraz malowania drewna i metalu

Oferujemy

  • Bezpieczną przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
  • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki, stawki ponadtaryfowe (od 14 Euro brutto/h + do 8,50 Euro netto/h + dodatki za prace w nocy, dni wolne i niedziele)
  • Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne
  • Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym zleceniomu jednego klienta
  • Organizacjazakwaterowania
  • Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym
  • Odzież robocza
  • Premia ok. 500 Euroza polecenie nowego pracownika

Mamy również pracę dla m.in. (m/k/d)
- Elektrotechnik
- Pracownik obsugi maszyn
- Spawacz
- Ślusarz
- i wiele innych