MALARZ BUDOWLANY / MALARZ ZEWNĘTRZNY. Holandia.

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Weert , Someren , Vianen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego pracownika w zawodzie:

MALARZ OGÓLNOBUDOWLANY  / MALARZ ZEWNĘTRZNY

Renowacja i malowanie. Wewnątrz i na zewnątrz.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- kilkuletniego doświadczenia na ww.stanowisku (również w Holandii)
- doświadczenia w przygotowaniu powierzchni pod malowanie
- doświadczenia w malowaniu ścian, fasad, drzwi, okien, ram.
- gotowości długotrwałego zatrudnienia.
- dobrej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- certyfikatu VCA
- Samochodu i podstawowych narzędzi do pracy

CV, prosimy załączać w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim

Nasza oferta

Oferujemy:
- długotrwałe, stabilne zatrudnienie.
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności ok. 550-600 euro netto/40 godz.
- holenderską umowę
- zakwaterowanie GRATIS
- ubezpieczenie GRATIS
- wynagrodzenie co tydzień.