Malarz budowlany - Holandia (550 € netto/ 40h.)

Lokalizacja

Amsterdam , Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

ABC Work - Aktualnie dla naszego holenderskiego partnera poszukujemy osób do pracy na stanowisku MALARZ BUDOWLANY Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?  Wyśij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
- Na każdy team auto i podstawowe narzędzia
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego (mile widziana)
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Nasza oferta

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (550 € netto /40h.)
- Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę w pokojach 1-osobowych lub dodatek 200€ /miesiąc
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

- dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
- zorganizowane dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
- indywidualnie ustalany termin wyjazdu