Malarz

Stawka

2 500.00 - 2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

MALARZ
Lokalizacja:
Sallanches, Francja
od zaraz

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
  • Dodatki za nadgodziny (+25 i + 50% do stawki podstawowej)
  • Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy – dwa dodatki po 10%
  • Wypłaty w systemie miesięcznym – średnio 2500 - 2900 euro netto
  • Wszystkie formalności załatwiamy online
  • Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny 100 euro
  • Bonus 100 euro za polecenie nam nowego pracownika
  • Możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Zadania:

  • Dokładne przygotowanie powierzchni
  • Gruntowanie, odpylanie ścian
  • Zabezpieczanie okien, drzwi i innych obiektów przed malowaniem
  • Malowanie metodą tradycyjną (wałek, pędzel)

Wymagania:

  • Doświadczenie, dokładność
  • Znajomość francuskiego – mile widziana
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.