Magazynier/ Pakowacz/ Zwroty * 11.75 - 12.50 € brutto/ h

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Amsterdam , Lisse , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, hurtownia tkanin i pasmanterii z okolic Amsterdamu, Lejdy, Lisse,
poszukuje pracowników magazynowych do zarządzania zwrotami.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zwrotami tkanin/ tekstyliów, weryfikacja przyczyn zwrotów zamówienia, kontrolę jakości zwróconych towarów, sortowanie, ponowne pakowanie i etykietowanie, dokumentację i obsługę komputera, rozmieszczenie towarów w magazynie, utrzymywanie porządku na terenie magazynu.

Oferta dla osób przebywających w Polsce, start pracy zorganizowany w poniedziałki, zapraszamy do przyjazdu w weekend.

Uwaga!: pojedyncze miejsca w różnych zakładach pracy, dla grup możliwość zakwaterowania razem — praca osobno.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Cechujesz się dobrą kondycją fizyczną i zręcznością, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 11.75 - 12.50 € brutto/ h + nadgodziny
  • Umowa na warunkach holenderskich i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33.5 €)
  • Zakwaterowanie w zadbanych i wygodnych pokojach 2-osobowych, koszt 92.5 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Buty ochronne, możliwość rezerwacji pokoju na okres urlopu