Magazynier/ Order picker/ Pomocnik * 12.43 € brutto/ h + dodatki zmianowe + nadgodziny

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy pracowników magazynowych
- z komunikatywną znajomością j. niemieckiego (B1) i własnym samochodem
Miejsce pracy: Oberhausen, Hünxe, Voerde, Wesel, Hamminkeln, Bocholt

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za inwentaryzację, magazynowanie dostaw, zbieranie zamówień, pomoc przy załadunku i rozładunku, zabezpieczanie towarów, kontrola jakości, pakowanie, etykietowanie i przygotowanie ich do wysyłki, dokładne sprawdzanie, czy skompletowane produkty są zgodne ze szczegółami zamówienia.

Praca na 3 zmiany (06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV, jeśli:

  • Znasz komunikatywnie język niemiecki (B1) i posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Mile widziane doświadczenie oraz umiejętność obsługi wózka

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 12.43 € brutto/ h + nadgodziny + dodatki zmianowe:
    23:00 - 06:00 = 125% / niedziele = 150% / święta = 100%
  • Umowę na warunkach niemieckich i ubezpieczenie
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (koszt w zależności od lokalizacji)