Magazyn z Winem oraz wysokiej jakości alkoholami szuka pracowników do komisjonowania.

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

-hurtownia magazyn wina i alkoholu wysokiej jakosci
-pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki (scanner)
-rozładunek i załadunek towaru w magazynach
-bieżąca obsługa operacji magazynowych
-dbałość o stany magazynowe, utrzymanie czystości i porządku
-praca na 2 zmiany
-praca rowniez dla par

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności
- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
- nie wymagana znajomosc jezyka niemieckiego ale mile widziana
- posiadanie konta bankowego
- mile widziane prawo jazdy

Nasza oferta

- pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
- praca w dobrze zorganizowanej firmie
- pomoc w dopelnieniu wszelkich formalnosci zwiazanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem
- niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne( pelny pakiet socjalny)
- Mieszkanie i dojazd do pracy(odplatne)