Magazyn w Best - zbieranie zamówień, orderpicker, komisjoner w magazynie z żywnością oraz pracownik produkcji

Stawka

13.87
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Eindhoven , Tilburg , Helmond , Holandia

Opis stanowiska

Praca w magazynie z żywnością, przygotowanie produktów do pakowania, etykietowania, przygotowywanie do wysyłki, kontrola jakości lub orderpicker.

Miejsce pracy: Best - Holandia
Orderpicker/Komisjoner

Stawka: 13,87€/h brutto +dodatki

Po 6 tygodniach podwyżka na 14,14€

Pracownik produkcji
Stawka: 13,27€

Wymagania

Wymagania:

- Dobra organizacja pracy

- Dokładność i samodzielność

- Prawo jazdy mile widziane
- Znajomośc języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu podstawowym

Nasza oferta

Oferujemy:

- Wynagrodzenie miesięczne z możliwością zaliczek co tydzień

- Pracę od poniedziałku do niedzieli, 8h/dziennie, 2 dni wolnego w tygodniu

- Atrakcyjne dodatki: zmianowe, za nadgodziny, za pracę w sobotę, niedzielę i święta

- Możliwość zamieszkania w służbowym mieszkaniu

- Transport do pracy