LSB Groep: praca przy montażu rusztowań

Lokalizacja

Holandia

Lokalizacja: Holandia Numer referencyjny: praca-za-granica.net Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Jako monter wykonujesz tymczasową konstrukcję, złożoną z rur i desek rusztowania, aby umożliwić budowę lub konserwację w miejscach niedostępnych z poziomu gruntu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. B1 (rozmowa kwalfikacyjna w języku angielskim)
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu (Monterzy samodzielnie dojeżdżają do miejsca pracy lub siedziby firmy, aby pojechać busem pracowniczym)
  • Doświadczenie w pracy na rusztowaniach lub wysokościach
  • Uprawnienia do montazu rusztowań - mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 16.30
  • Pracę na pełen etat (40 godzin)

  • Możliwość przejścia na bezpośredni kontrakt do klienta

  • Wynagrodzenie:
    dla osób powyżej 26 roku życia lub rokiem udokumentowanego doświadczenia w budownictwie: 14,97 EUR -16,15 EUR brutto/godz.

    dla osób posiadających dyplom montera rusztowań: 15,84 EUR-17,09 EUR brutto/godz.

    Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do nas i obejrzyj filmy dotyczące tych projektów:

www.wiertzrekrutacja.pl