Lider zespołu - hydraulik

Stawka

2 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Toulouse , Francja

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Tuluza (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 Lider zespołu - Hydraulik

GRH Recrutement (nr licencji 27250)

Miejsce pracy: Tuluza, Francja

Profil:

Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku hydraulik
Komunikatywna znajomość j. francuskiego
Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

Zarządzanie 2/4-osobowym zespołem hydraulików
Integracja nowych pracowników
Dotrzymywanie terminów budowy
Zarządzanie zapasami materiałów
Kontrola przeprowadzonych prac
Czytanie planów

Oferujemy:

Francuską umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy
Zapewnione zakwaterowanie przez klienta
Zarobki od 2400 euro na rękę (bez nadgodzin)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Narzędzia oraz odzież roboczą
Możliwość pobierania zaliczek
Zwrot kosztów za podróż do Francji (po zakończeniu kontraktu)

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego: