Lider z niemieckim. 20 €/H + ZAKWATEROWANIE za 0zł

Stawka

20.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Cloppenburg , Niemcy

Opis stanowiska

Lokalizacja: Cloppenburg

Znasz dobrze niemiecki i szukasz pracy na wakacje? Mamy dla Ciebie idealną propozycję pracy tylko do 30.09.

Kompletuj zamówienia w magazynie znanej sieci supermarketów. To praca w dziale z suchym asortymentem w temperaturze pokojowej. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie dostaw do sklepów na czas.

Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności. Proces rekrutacji przebiega zdalnie, więc wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.

Uwierz, znamy się na rzeczy. Co roku zatrudniamy nawet 15 000 nowych pracowników – dołącz do nich!

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie zamówienie za pomocą wózków elektrycznych
  • Praca z systemem komputerowym sterowanym głosem
  • Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
  • Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do pracy w sobotę
  • Prawo jazdy

Nasza oferta

  • Stawkę wynoszącą 20,00 €/h brutto
  • Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • Gwarantowane wynagrodzenie za 151 godzin miesięcznie
  • DARMOWE Zakwaterowanie
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
  • Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
  • Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
    Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj a nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

    Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.