LEKKIE!Opiekunka od 2.04. dla SAMODZIELNEGO Seniora, Hesja, Osobna łazienka, Wynagrodzenie 1700€ na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla spokojnego Seniora od 02.04., 61231 Bad Nauheim (uzdrowiskowa miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 33 tys., 41 km od Frankfurtu nad Menem, Hesja).

LEKKIE ZLECENIE!

Niepaląca Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy  (automatyczna skrzynia biegów) 1700 Euro/mies. netto („na rękę”).

Do opieki Pan,  93 lata, 170 cm, 77 kg.

Podopieczny cierpi na osłabienie związane z wiekiem  oraz częściową inkontynencję (nosi wkładki), nosi aparat słuchowy.

Porusza się za pomocą balkonika lub laski –  wstaje samodzielnie.

NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczny samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację/kąpie się, ubiera /rozbiera się oraz korzysta z toalety./zmienia sobie wkładki.

1 x dziennie przychodzi Pflegedienst  (pończochy uciskowe).
Regularnie do domu przychodzi fizjoterapeuta oraz Fußpflege.

Senior mieszka sam w domu. Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter, a w łazience znajduje się krzesełko prysznicowe. Rodzina mieszka 30 km od Podopiecznego.

Przebieg dnia: pobudka godz. 8:00, samodzielna poranna pielęgnacja, śniadanie, czytanie gazety, krótki spacer, 12:00 obiad, drzemka, 17:30 kolacja, ok. 22:00 samodzielne przygotowania do snu.

Do dyspozycji  Opiekunki: własny pokój, osobna łazienka, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. sprzątanie, zakupy, gotowanie (z uwzględnieniem alergii na jogurty sery), pranie, prasowanie itp;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, spacery i wycieczki samochodowe, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.