Lakiernik samochodowy SZWECJA bez znajomości języka

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Szwecja

Opis stanowiska

  • Praca w warsztacie samochodowym w centrum Sztokholmu z polskimi współpracownikami
  • Przygotowanie powierzchni – szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie elementów
  • Przygotowanie sprzętu do lakierowania, mieszanie farb, pomiar grubości lakieru
  • Dbanie o jakość wykonanej pracy
  • Lakierowanie elementów samochodów

Wymagania

  • Doświadczenie jako lakiernik samochodowy
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Motywacja do pracy
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 200SEK brutto/h
  • Możliwość skorzystania z darmowego   zakwaterowania
  • 5 tygodni wolnego w lipcu oraz wole święta Bożego Narodzenia
  • Płatny urlop
  • Umowę o Pracę z szwedzkim  pracodawcą
  • Możliwość nadgodzin
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu