Lakiernik samochodowy (przygotówka) - okolice Monachium - bez znajomości języka - 1600-2700 Euro netto/msc

Lokalizacja

Dachau , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech (okolice Monachium) do przygotowania lakierniczego (bez lakierowania).
Bardzo duży warsztat samochodowy

Oferta pracy BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO !!!

MOŻLIWOŚĆ DUŻEJ ILOŚCI NADGODZIN !!

Wymagania

Pracownik powinien potrafić:
- przygotować mieszankę do szpachlowania,
- wyszpachlować element,
- okleić element przed lakierowaniem,
- wypolerować element po lakierowaniu.

Oczekujemy:
- Doświadczenie (min. 5 lata),
- Możliwość wyjazdu w najbliższym czasie,
- Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu,
- Wykazywanie chęć pracy po godzinach (nadgodziny),
- Zaangażowane,
- Niekaralność.

Nasza oferta

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 1600 Euro netto za etat (ok. 165h),
- Możliwość pracy po godzinach (bardzo duża liczba nadgodzin) - możliwe zarobki do 3000 euro netto / msc,
- Niemiecka umowa na czas nieokreślony,
- Darmowe mieszkanie (przy samym warsztacie),
- Możliwość podjęcia pracy na długi okres czasu,
- Możliwość pracy z samochodami typu: Oldtimer, BMW, AUDI, MERCEDES, Ferrari, Lamborghini, itp.
- Możliwość zjazdu na długi weekend raz w miesiącu od czwartku - niedzieli.

BARDZO DOBRA OFERTA DLA OSÓB NIE ZNAJĄCYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO.
WYNAGRODZENIE ok. 1600 EURO NETTO (+ MOŻLIWE NADGODZINY)
ZAKWATEROWANIE BEZPŁATNE (DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH SAMOCHÓD MUROWANY DOM OK 12 KM OD WARSZTATU LUB DLA OSÓB BEZ SAMOCHODU ZAKWATEROWANIE BLISKO MIEJSCA PRACY - KONTENERY MIESZKALNE)