Lakiernik samochodowy / przemysłowy

Lokalizacja

Enschede , Anglia

W KTP Interflex jakość ma pierwszeństwo przed narodowością. Bez względu na to, skąd pochodzą. Oferujemy naszym pracownikom nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Dosłownie bez granic, ponieważ pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników m.in. z Polski, Węgier, Słowacji i Rumunii. Każdego dnia dziesiątki pracowników pracują we wschodniej Holandii.

Miejsce pracy: Enschede (Nederland)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • kontrola i ocena powierzchni elementu przed lakierowaniem
  • przygotowanie materiału do procesu lakierowania
  • lakierowanie komponentów zgodnie z wytycznymi
  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
  • krycie natryskowe prostych i złożonych elementów kompozytowych od 1 do 40 m2
  • obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy i samochód (mile widziany)
  • Język obcy: niemiecki lub angielski albo holenderski

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość samodzielnego lub przez nasza firmę opłacenia kwatery
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Wymagane dokumenty:

  • dokumenty tożsamości
  • prawo jazdy B