Dekarz-układanie dachówki

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Anglia

W KTP Interflex jakość ma pierwszeństwo przed narodowością. Bez względu na to, skąd pochodzą. Oferujemy naszym pracownikom nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Dosłownie bez granic, ponieważ pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników m.in. z Polski, Węgier, Słowacji i Rumunii. Każdego dnia dziesiątki pracowników pracują we wschodniej Holandii.

Miejsce pracy: Nederlands

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Montaż i konserwacja pokryć dachowych ,układanie dachówki  (dachówka ceramiczna, bitumiczna, blachodachówka itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podanym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Precyzja
  • Czynne prawo jazdy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Wynagrodzenie na konto (płatne co tydzień)
  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Wymagane dokumenty:

  • Ważne dokumenty tożsamości
  • Prawo jazdy B