LAKIERNIK SAMOCHODOWY - mile widziana znajomosc j. niemieckiego lub angielskiego - niemieckie warunki zatrudnienia

Opis stanowiska

-lakierowanie natryskowe samochodów osobowych wszystkich marek przy użyciu oryginalnych lakierów VW
-stawka: 13,00 E brutto/H + 50 E netto dziennej diety

Wymagania

-doświadczenie zawodowe
-wykształcenie kierunkowe
-prawo jazdy oraz samochód na wyjazd
-mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Nasza oferta

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej