Lakiernik samochodowy * 247 kr brutto/ h (152 zł brutto/ h)

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Kolding , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, producent samochodów ciężarowych z okolic Aarhus, Kolding, Aalborg,
poszukuje doświadczonych lakierników samochodowych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przygotowywanie powierzchni, czyszczenie, odtłuszczanie
• szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, wypełnianie ubytków w karoserii, oklejanie elementów
• przygotowanie sprzętu do lakierowania i mieszanie farb
• lakierowanie elementów samochodów ciężarowych, polerowanie
• pomiar grubości lakieru, kontrola jakości wykonanej pracy

Praca na 1 zmianę (7:00 - 15:00)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako lakiernik samochodowy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie: 247 kr brutto/ h (152 zł brutto/ h)
    (200 kr brutto/ h + dodatek 11% = 222 kr brutto/ h + wakacyjne 12.5% = 247 kr brutto/ h)
  • Umowa na warunkach duńskich
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych i ubezpieczenie (koszt na 2 tygodnie ok. 1800 kr/ 1 110 zł)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt wynajmu na 2 tygodnie ok. 800 kr (493 zł)
DKK / PLN kurs z dnia 06-10-2023