Lakiernik samochodowy, 2200-2300€ netto/miesiąc, Niemcy

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Stendal , Aalen , Regensburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • ustalanie zakresu napraw lakierniczych
  • przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
  • odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
  • odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
  • gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
  • wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
  • nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
  • suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  • współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
  • kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły)
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego –  warunek konieczny!
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • stawkę: 13,50€ brutto/h + dieta 35-40€/dzień, tj. 2200-2300€ netto/miesiąc
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie
  • wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Dodatkowe informacje:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.