LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Lokalizacja

Krefeld , Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie powierzchni pod lakierowanie
  • lakierowanie natryskowe elementów konstrukcji stalowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe jako malarz/lakiernik
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • język niemiecki w stopniu komunikatywnym A2/B1
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie z dodatkami wg taryfy płac iGZ
  • praca na 3 zmiany, dodatkowe wynagrodzenie za prace w nocy - 25 %
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • wsparcie dysponentów i polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) z dokładnym przebiegiem doświadczenia zawodowego, opisem wykonywanych obowiązków oraz zdjęciem za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.