Lakiernik przemysłowy - Pulverbeschichter praca od zaraz - niemiecka umowa - 2500 euro netto

Stawka

2 500.00

Lokalizacja

Ingolstadt , Leipzig , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca w lakierni maszyn i urządzeń produkcyjnych, ewentualnie maszyn specjalnych
  • Mieszanie farb i lakierów
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • Oklejanie i polerowanie lakierowanych powierzchni
  • Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni
  • Inne obowiązki związane z pracą na tym stanowisku

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe jako lakiernik lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
  • Doświadczenie w lakierowaniu na mokro - WARUNEK KONIECZNY
  • Prawo jazdy, własny samochód
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Nasza oferta

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Miesięczne wynagrodzenie netto 2500 euro netto/etat
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne, pokoje jednoosobowe
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych